SKANAUS VISADA, net …tradicinių tautinių “masinių psichozių” fone

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (nėra balsavusių, būk pirmas!)
Loading...

 Miglė

Skamba kažkaip grėsmingai, tiesa? 🙄 Beigi tik …krepšinio čempionatą  ir dar ne tuoj pasibaigsiančią  visaliaudinę grybavimo maniją  teturiu minty 😆 Ai,  -štai dar rugsėjo pirmoji artėja -taipogi savotiškam ažiotažui dar viena priežastis.Juk irgi visai maloni, ar ne ? 😀

Kaip ne keista, šių "manijų" apsėstieji dar atranda  laiko ir kažką skanesnio pagaminti- ne tik užsidirbti duonai kasdieninei. 🙂

Be žemiau pateiktų receptų, jau anksčiau suformuotam receptyne aptiksite dar kelias cukinijų užkepėlių versijas, papildyta informacija apie baziliko pritaikymą ir savybes, taipogi jūros lydekos pagal COPY receptą dar pora  modifikacijų.Keliomis naujomis pozicijomis papildytas nuorodų skyrelis.

Taigi -skanaus visada.Visiems 😛

 

Tik prisiregistravę/prisijungę  lankytojai,nurodę, beje, realiai egzistuojantį elektroninio pašto adresą, gali dalyvauti (arba skaityti) pokalbiuose, diskusijose  rubrikoje LABAS RYTAS/VAKARĖLIS.

Visų lankytojų paslaugoms – patyrusių šeimininkių  praktiškai gamintų, ragautų  patiekalų receptynas                      &nbs p;   (su galimybe komentuoti), "jungtinėmis pajėgomis" vis papildomas  ne tik kulinarinių nuorodų skyrelis, šis bei tas "naktinpiečiams" :)

panašūs įrašai

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011