ANTIKREIZINIS 2009- ųjų Jaučio metų horoskopas

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (balsavo 3 , reitingas: 5.00 iš 5)
Loading...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Šis horoskopas sudarytas pagal mumyse senus papročius turintį metodą, t. y. būriau iš kiaulės (ginkdie, ne iš jaučio) kasos, bandžiau įžiūrėti joje slypinčius ženklus, pranašaujančius 2009-ųjų eigą bei dvasinio gyvenimo pulsą. Tiesa, padėjo ir žvaigždės, nes, nugrimzdus į transo būseną, kiaulės kasą nuvilko iškastruotas kaimynų katinas.

* * * Kaip žinia, Žiurkė (liaudiškai tariant, Pacukas), vadeliojusi praėjusius metus, iš krizės bei visuotino kracho apimtos baržos iššoko nė neatsigręždama. Kaipgi kitaip, kai net Katedros aikštėj buvo šaudoma įvairiausių rūšių priešlėktuviniais pabūklais ir, anot vieno poeto, „dievui skaudėjo nuo saliutų“.

Tad tuo pasinaudos Žemės (rudasis) Jautis ir užims kapitono tiltelį. Tai įvyks per pirmą kitų metų Vandenio ženklo Jautį – vasario 26 dieną. Būtent tą dieną įvyks Saulės bei visuotinis protų užtemimas (pastarosios rūšies prietema jaučiama nuolatos), todėl daugelis 2009 m. įvykių bus negrįžtami. Reikia būti dėmesingiems, nes bet kokia smulkmena gali sukelti labai nemalonių padarinių. Pvz., snukio, kanopų, ragų ligą, kuria teks persirgti kone kiekvienam kultūringam piliečiui… To bijoti nereikia, nes nieko nereikia bijoti, ypač tų, kurie, kaip dabar jau aišku, nežino ką daro…

* * * Jei norite, kad šiais metais jus aplankytų sėkmė, jums teks daug ir nuoširdžiai dirbti už dyką, bet ir rezultatas bus puikesnis net už pačius drąsiausius lūkesčius.

* * * Dėl visiškai suprantamų priežasčių bus pavojinga Jautį erzinti „raudonais skudurais“. Neverta rengtis raudonais drabužiais (jokių raudonų triusikėlių bei pižamėlių), mojuoti raustelėjusiom vėliavom. Patariame išsitraukti senus senelių vatinukus, pilkus rudus nudryžusius megztinukus, vengti ryškesnių spalvų, einant į viešąsias erdves patartina prieš tai išsivolioti dulkėse, smalkėse ar apsisiausti kamufliažu, kad būtumėte kuo mažiau pastebimi, o geriausia išvis… išnykti. Kokiems 5 metams. Pvz., užmigti letargo miegu ar visą šį laikotarpį pagrioviais rinkti čiobrelius.

* * * Regis, Jautis nieko gera nežada kairiarankiams bei kairių pažiūrų žmogėnams (kaip žinia, tokių pažiūrų šiame nei ankstesniame Seime nėra, visi ten penimi veršeliai daugiau mažiau priklauso Aukso veršių kastai). Po balandžio 30 dienos (ketvirtadienio) iškart išauš gegužės 2 d. (šeštadienis). Pakils kiaušinių, šaligatvių trinkelių, dujokaukių paklausa.

* * *  Tarptautinėje geopolitinėje arenoje prasčiausiai eisis valstybėms, kurių vėliavose dominuoja ta pati raudona spalva: Kinija, Austrija, Turkija, Latvija… O Jauti aukščiausias, dėkui tau, kad kadais paranojos apsėstiems didžiavyriams apšvietei protą ir Basanavičius negalėjo Lietuvai grąžinti pagrįstos vėliavos – Vyčio raudoname fone, o turim tą, kuri, šiaip ar taip, yra laužta iš piršto… Vis dėlto A. Žmuidzinavičius ir T. Daugirdas regėjo ateitį.

Aukščiau galvą galės iškelti estai, suomiai, švedai etc. Suinteresuotoms valstybėms dar ne vėlu peržiūrėti savo heraldiką. Ispanijai vilčių lieka mažai – ji jau prisižaidė savo koridose… Ir teisingai, kiek šie gali savo kompleksus tenkinti ta koridorių fiesta…

* * * Ūkininkams bei automobilių savininkams, turintiems raudonos spalvos ratus, patariame kombainus, drapakus etc. persidažyti, nes tikėtina, kad jie bus atleisti nuo automobilių mokesčio.

* * * Dailininkams ekspresionistams bei kitiems, mėgstantiems padalyvauti ryškiai ir reikšmingai, teks ir toliau užleisti vietą vadinamiesiems „turčių šikinikų dekoratoriams“.

Amerikos raudonodžiai ir toliau, matyt, paskutiniojo teismo lauks rezervatuose ir bus engiami okupantų.

* * * Iš aksesuarų pirmenybę reikėtų teikti visų rūšių lenciūgams, reikėtų suskubti į nosis susiverti milžiniškas rinkes – metalinius žiedus. Į madą ateis odiniai kantarėliai, nešiojami ant veido. Na, it antsnukiai.

❗  * * * Kaip žinote, Jautis – žolėdis. Tad ar bereikia dar ką nors komentuoti? Miežinė košė, bulvės virtos, bulvės keptos, bulvės pašildytos, per šventes – namuos rauginti kopūstai (marketuose – jie pūdyti). Ginkdie, jokios šaltienos! Slėpkite ar į metalo laužą priduokite kepsnines, šašlykines. Tikėtina, kad vis populiarės vegetarizmas. Gėrimų srityje apribojimai nežymūs: tik iki 22 valandos. Reikėtų stengtis grįžti į gamtą: skaityti Rousseau, „Voldeną miške“, važinėti mediniais dviračiais, vietoj sauskelnių naudoti samanas, nenaudoti šikpopierio… Nors, tiesa, matyt, jo šiais metais gali ir neprireikti.

* * * Venera, užgulusi Uraną Žuvies žvaigždyne, žada gausybę meilės nuotykių ir staigius finansinės padėties pokyčius, meilės santykiams teks patirti rimtų išbandymų. Vyrai ir toliau liks tokie pat kuiliai, kokie ir buvo, o moterys bus linkusios sujautėti. Feministinis judėjimas įgaus naują pagreitį (palyginus su tuo, kas laukia, V. Solanas „Vyrų išnaikinimo draugijos manifestas“ – tai tik žibutės). Rambės (t. y. žemės) moterų balsai, todėl operhauzuose gali pristigti sopranų, kis fiziologija: tikėtina, kad susitrauks net krūtys, pasidarys it knopkės skelbimams prie lentos pribesti. Vyrai bei moteros benorės tik kerg…, atsiprašau, bendrauti seksualiai tik dėl patiriamų malonių akimirkų ir ginkdie – jokio prieauglio… Tai nežada nieko gera, nes Lietuvos siekis, kad 2050 metais šalyje gyventų virš 4 milijonų galvų, nueis perniek…

* * * Poezijos bei knygų leidėjams patariame vietoj įgrisusių bei nesuprantamų knygų pavadinimų, kaip antai: „Kartiniai kartai“, „Pakartot“, „Besikartojantys išankstiniai“, „Būtiniai apkartiniai“, „Laužiu plombą“ (muitininkų terminija), „Padėvėti“ (matyt, čia slapta „Humanos“ reklama) etc., pasaulin reikėtų leisti knygas su pavadinimais, kuriuose ryškiau išreikšta keturkojų, raguočių, žemės realybė. Pvz., „Iš karto pakratai“, „Meilė ir zootechnikas“, „Rujonė“, „Tešmens saulutė“, „Prieš tauką“ etc. Gražu ir lietuviška.

Ta pačia kryptimi verta žvelgti ir kultūrinei spaudai – kurti naujus savo įvaizdžius, pakeisti savo pavadinimus: „7 rujojimo dienos“, „Kultūros aruodai“, „Literūra ir penas“, „Šiaurės Tvartai“, „Me-e-e-e-etai“.

Nes pamekenę bei pabaubę, šie kultūrinių kombinuotų pašarų ruošėjai galėtų tikėtis ES fondų lėšų jauniems ūkininkams paremti. Nes kitaip stipsite ir cypsite kaip ir iki šiol… ir turėsite misti eglišakėm ir šienu.

* * * P. S. Žvaigždės bei ta nelemta kiaulės kasa dar rodo, kad pramogų pasaulyje atsiras kažkokia keistenybė: nei sporto šaka, nei sadomazochistinis žaidimėlis „Susiveržk diržais“ (skamba kaip koks keiksmas nešvankus!). Labai keistas dalykas. Tikėtina, kad „Susiveržk diržais“ bus įtrauktas į olimpiadinių sporto šakų sąrašą. Pamatysime Londone. Altus citus fortus.

Visada Jūsų, astrofizikė
Palmyra Dzonkas von Faršas

…………………

šaltinis -LITERATŪRA IR MENAS

panašūs įrašai

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011