SVEIKATOS ELIKSYRAI

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (balsavo 9 , reitingas: 4.33 iš 5)
Loading...

Aš nuo kovo mėnesio vartoju marmalienę:

400 g. spanguolių
2 šaukštai medaus
3 skiltelės česnako

Spanguoles sumalu mėsmale, česnaką išspausdžiu, įdedu medaus, išmakaluoju.

Bijau save nužiūrėti, bet pranyko visi širdies permušimai ir plazdėjimai, ir vitaminų gert poreikio nebejaučiu. Kai susirgau “baisia liga” – sloga, tai ji šįkart buvo labai silpna, per tris dienas pasveikau.

Momoshka

—–

Mano eliksyras toks:
5-6 citrinas su visa žieve (tik be sėklų )
5-6 galvas česnako, saliero gumbą sumalu, sumaišau su 1 kg medaus. Galima dėti krieno, bet tik šviežiai sutarkuoto, ne iš indelio parduotuvinio.
Į tokį mišinį gerai yra įpilti brendžio pusę buteliuko. Viskas sudedama į gero metalo ar emaliuotą indą, uždengiama ir laikoma 2 savaites. Paskui naudojama po 1 šaukštą 3 kart į dieną.

Mano vyrui kažkada buvo gydytojų prirašytas panašus mišinys; citrinos, medus ir 1 butelis brendžio – išvalyti inkstus nuo besikaupiančio smėliuko. Aš iš įvairios literatūros prisirinkau papildomų ingredientų.

Dar yra ir toks variantas:
sumaltas citrinas, česnaką ir medų dedam į trilitrinį stiklainį ir užpilam šaltu virintu vandeniu iki pilnumo. Palaikom 2 savaites ir naudojam po šaukštą to skystimo 3 kartus į dieną, paskui suvalgom ir tirščius. Vyro sesuo taip gamino – jai labai sumažėjo cholesterolio kiekis, kuo labai nustebino savo gydytoją ir turėjo dalintis receptu 🙂

Kamanė

panašūs įrašai

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011