SKANAUS, VISADA: ne tik obuolių -ir darbų, ir…fantazijų :) užderėjo )

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (nėra balsavusių, būk pirmas!)
Loading...

Rugsėjis kaip ir go on, pirmokėliai ir fuksai, skaityk, jau baigia apsiprasti su savo mokyklomis/universitetais, o mamos/tėčiai , bent jau dauguma, baigia pamiršt kaip geEEEra ir kaAAAršta buvo vasarą, arba bent per atostogas. Ruduo ir darbymetis -kaip ir sinonimai mūsuos.

Bent jau visi mano pažįstami dabar labai susirūpinę obuolių “klausimu”. Daug kur jų  užderėjo tiek, kad ne tik  obuolienėms, blynams/pyragams/sūriams, ne tik sultims,  bet ir vynams  užteks su kaupu .Ir  jeigu mūsų žmonės kiaules augintų taip gausiai, kaip kažkada -užtektų net  ir peniūkšlėms, iki soties taipogi :lol:

Na bet be visų šitų ūkinių reikalų (ar bent jau pamintijimų apie juos:roll: ) , mes, suprantama,  dar rūpinamės… visokiomis gyvenimo prasmių paieškomis ir bent jau pasvajojam… Apie šventes SAU, suprantama  ;) Va, žiūrėkit, kokį puikų scenarijų mūsų mieloji Žiema sumąstė:

” Reiks daryt susitikimą ir viskas :lol: .   Paveizim Miglės pilvo šokį, išrenkam Mortai sarafaną, paragaujam Mamoshkos “spanguolinės vitaminų bombos”, užtepam Žiurkės bruknių-kriaušių uogienės ant Comentos ožkos sūrio. Fotonas po bulviakasio paduos keptų bulvių, kurias raitosim su Meškos pomidorais grietinėje ir Tetulės marinuotomis mišrainėmis. Desertui- Virjes dėmėtieji  pyragaičiai ir 2 kg Spurgos  saldainių. Apžiūrėsim nuotraukose Markerės ir Mikos leliukus. Pabaigoje- garbingas apsikeitimas visokokiais plencais….

Tikriausiai galvojat ką veiksiu aš ? :roll: : Su maistais  gi man – nelabai  :oops:

Beje, kažin pagal kokią muziką Miglė  šoks? :roll: Ai, žinoma –   pagal kanklių maliodijas : negi  aš kokia dykaduonė ? Už maistą taigi reikia atidirbt… :mrgreen:
Ups, užmiršau savo draugę Mėta. Ji, aišku, savo mašina nevažiuos- paskui įkalt negalės. Tai mes ją atsivešim, a -nea, merginos? 😉  .
… ::roll: Dar liko nepaminėtos Zose, Genija, Copy. Tai persiprašau jų ir visų kitų, kurias per skubėjimą ir linksmumą užmiršau. Už bausmę prižadu ekologiškų morkų iš savo daržo. :)

Štai šitaip 😆 :mrgreen: 😈

O jei rimtai –   SKANAUS !  VISADA  ! VISIEMS  !

:mrgreen: :lol: :P :mrgreen: :lol: :P :mrgreen: :oops: :twisted: :mrgreen: :lol: :P :mrgreen: :mrgreen: :lol: :P :mrgreen: :lol: :P :mrgreen: :oops: :twisted: :mrgreen: :lol: :P :mrgreen:
Tik prisiregistravę/prisijungę lankytojai gali dalyvauti pokalbiuose, diskusijose arba juos skaityti rubrikoje LABAS RYTAS/VAKARĖLIS.
Visų lankytojų paslaugoms – patyrusių šeimininkių praktiškai gamintų, ragautų patiekalų receptynas (su galimybe komentuoti), “jungtinėmis pajėgomis” vis papildomas ne tik kulinarinių nuorodų skyrelis, šis bei tas “naktinpiečiams”.

panašūs įrašai

One Response to “SKANAUS, VISADA: ne tik obuolių -ir darbų, ir…fantazijų :) užderėjo )”

  1. Morta says:

    Labas rytas
    🙄 nebegaliu patekti į Labrytą >>>> 🙄
    Ką daryt ?

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011