MARGUČIŲ PUOKŠTĖ

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (nėra balsavusių, būk pirmas!)
Loading...

Teta

Galima pasidaryti ir margučių puokštę. Tarkim, gaminant kokius patiekalus su kiaušiniais, neskelkite jų per pusę, o padarykite skylutes iš abiejų kiaušinio galų.Paskui burna išpuskite kiaušinio turinį (aišku, prieš tai kiaušinį nuplaukite). Turinį sunaudokite pagal paskirtį, o lukštus –  džiovinkite. Kai surinksite norimą lukštų/gėlyčių kiekį, paimkite “kanceriarinių” klijų ir įvairių prieskonių:kario, sezamo sėklų, arbatžolių, maltos paprikos, aguonų sėklyčių, v.ž. visą tai , ką galima priklijuoti ant kiaušinio.Patepkite lukštą klijais, užberkite prieskonių, kitas tarpas – klijų, po to -vėl kitokios spalvos prieskonių – kol nudažysite visą kiaušinį. 

Į vieną kiaušinio skylutę įbeskite medžio šakelę-kotas, į kitą –  džiovintą smilgą (pvz., iš kokios  džiovintos puokštės) arba iškirpkite iš spalvoto popieriaus gaidžio skiauterę ir įkiškitę į kitą skylutę kiaušinyje.

 Jokio nemalonaus kvapo nuo lukštų nėra, gražiai atrodo. Pernai pasidariau, tai šiemet dar gerai atrodo 🙂 Kuo spalvingesnių prieskonių turėsite, tuo margesni kiaušiniai bus. Jei turėsit visus reikiamus i”ngridientus”, pasigaminsit 5 “gėlių” puokštę per 1 valandą 🙂

Pabandykit, tikrai įdomiai ir ne banaliai atrodo 🙂 🙂

panašūs įrašai

One Response to “MARGUČIŲ PUOKŠTĖ”

  1. uzsieniete says:

    UZSIENIETE – TETAI

    Saunuole! Labai puiku ir negirdeta, jau isivaizduoju, kaip turetu graziai atrodyti.

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011