PYRAGAS “SKENDUOLIS”

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (balsavo 5 , reitingas: 4.60 iš 5)
Loading...

GUTE

0,5 kg miltų,200g sviesto,2 kiaušiniai,50g mielių,3 valg š.grietinės,2 valg.šaukštai cukraus,cinamono, uogienės.
Viską išmaišom  -kaip visada,tik sviestą pilam palaipsniui.Padarom iš tešlos  kamuolį, jį-į vandenį.Kai iškyla-išgriebiam.Dalijam i dvi dalis:viena dalim išklojam skardą,tepam uogienePo to ant viršaus klojam antrą tešlos dalį,barstom cukrumi ir cinamonu.Kepam.

irena

kai pyragas iškyla, reikia nuspausti vandenį ir pridėti miltų tiek, kad būtų galima iškočioti. O uogienė, mano nuomone, čia tinka rūgštesnė – žinoma, jeigu į tešlą bersime daugiau cukraus.

panašūs įrašai

5 Responses to “PYRAGAS “SKENDUOLIS””

 1. irena says:

  kai pyragas iškyla, reikia nuspausti vandenį ir pridėti miltų tiek, kad būtų galima iškočioti. O uogienė, mano nuomone, čia tinka rūštesnė, žinoma jeigu į tešlą bersime daugiau cukraus.

 2. Gabija says:

  ooo…. kiek laiko tas kamuolys turi kilti? as ji idejau pries geras 2 val. 🙂 paziuresim ar skanu bus 🙂 nors siaip tai mes esam pyragu megejai tai tikrai bus skanu 😆

 3. ruta says:

  CIA PYRAGU KARALIUS. NIAM KAIP SKANU VALGYTI KARSTA “SKENDUOLI” SU SALTU PIENU. 🙂

 4. ruta says:

  O SKANIAUSIAS JIS BUNA SU SPANGUOLIU UOGIENE 🙄

 5. gitana says:

  O aš darau tokį pt pyragą,tik išėmus iš vandens miltų nebededu,o nuspaudus vandenį dalį tešlos dedu į skardą ir lyginu su rankom,tada įdarui naudoju trintą varškę su uogiene ir cinamonu,tada likusią tešla dedu po kasnelį atgnybdama ir išplodama su pirštais blynelius ,kol užkloju visą viršų.Patepu kiaušiniu,pabarstau aguonom ir orkaitėn.tikrai labai skanus 🙂

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011