Firminė Markerio mamos įdaryta kepta višta

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (balsavo 3 , reitingas: 3.67 iš 5)
Loading...

Markeris

1 višta, 1 vištienos krūtinėlė papildomai, gera sauja per naktį pabrinkintų lazdyno riešutų, gera sauja taipogi per naktį pabrinkintų razinų ar džiovintų abrikosų (galima ir abiejų ), 1 pokelis riebios grietinėles, pusė batono.
Vištą gražiai išdarinėjam – lieka skūra, sparneliai ir kojos.
Tada likusią mėsytę( krūtinęlę) ir riešutus, razinas(abrikosus) permalam  mėsmale. Į tą patį faršą sudedam ir grietinėlėje mirkytą batoną. Gerai išminkom faršą ir suformuojam vėlėi vištą, tik plokštesnę :)  -tokią gulsčią (kojos iš šonų). Kepam apie 1,5 val. ( ar iki 2 val. – priklausomai nuo orkaitės)  maždaug 180 laipsnių karštyje, įpylus skardon vandens Svarbu nepersistengt – vanduo tik tam, kad nesviltų ir neperdžiūtų, ne troškinimui – ir uždengus folija (ne kepimo maiše…). Prieš pabaigą apie  30 min. jau kepti atvirą – kad gražiai rudai apskrustų.

Išimam, BENT porai valandų paslegiam (mes paprastai palaikom per naktį), supjaustom per pusę ir pastatom lėkštėj koja į viršų :)
Tiesa su tom razinom, tai mėgėjams 😉  Kartais  vietoj razinų ir riešutų dedam su svogūnais apkepintų vištienos kepenėlių ir apvirtų ryžių (ryžių  -tik simboliškai) mišinio. Irgi skanu, bet man su razinom ir riešutais skaniau :)

panašūs įrašai

One Response to “Firminė Markerio mamos įdaryta kepta višta”

  1. Tadas says:

    Nors prie šitos vištos nemažai darbo, bet skamba labai skaniai 🙂

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011