Vištienos krūtinėlė su kepenų pašteto įdaru tešloje

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (balsavo 2 , reitingas: 3.00 iš 5)
Loading...

meška
Receptas iš laidos “Roberto pusryčiai”.  Aprašysiu be vingrybių ir smulkmenų 😉

Imam svogūną, rūkytos šoninės, obuolį. Viską supjaustom kubeliais ir keptuvėje apkepinam – obuolius suberiam truputį vėliau, kad neištižtų.Į  atvėsusį įdarą dar pridedam žąsų kepenėlių pašteto,viską sumaišom .

Krūtinėlę  truputį padaužom,pabarstom  prieskoniais , šoną įpjaunam -padarom  kišenę.Prikemšam įdaro,  smeigtukais “užrakinam” ir  – keptuvėn,kepti.

Po to imam porą lakštų sluoksniuotos tešlos ir ją truputėlį pakočiojam. Ant vieno lapo dedam įdarytą krūtinėlę, kitu uždengiam. Apipjaustom ir užlankstom panašiai  kaip čebureką.Paviršių apibarstom sezamo sėklomis, ištepam plaktu kiaušiniu ir kepam orkaitėje,kol gražiai apskrus.Dedam į lėkštę .

Dar ir padažas patiekiamas:iš raudonojo vyno, sojos padažo ir kaktusinių figų. Bet padažų, manau, ir kitokių galima sugalvot ;). 

miglės trigrašis ;):

aš  jau į tą ‘čebureką” įdarytos vištienos  gal nekiščiau  :roll:  Tik šiaip tas mėsukes pagaliukais sutvirtinčiau, kad įdaras neišbėgtų.Nes su tešlA  jau kažkaip per sočiai gaunasi :roll: 

meškos komentaras

 ir aš galvoju,kad su tešla -“sviestas sviestuotas” 😉 Čia jau  kiekviena gali savaip gaminti,juo labiau, kad tų paštetų dabar visokių yra.O  kur pačios gaminatės, tai dar skanesni.Galima ir visai be pašteto apsieit-  aš į tą kišenėlę  kokių slyvų ar grybukų geriau įmesčiau.

panašūs įrašai

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011