Bemielės sluoksniuotos tešlos pyragas su vištienos ir pievagrybių įdaru

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (balsavo 10 , reitingas: 4.50 iš 5)
Loading...

Miglė

Nieko naujo iš esmės, bet man buvo įdomu, kas gausis, jei viską stambesniais gabaliukais pjaustysiu .

Taigi – vištos krūtinėlė su šlaunelių mėsa buvo supjaustyta kaip guliašui – maždaug pusės didžiojo piršto dydžio(ar truputuką stambiau).Marinavau su visokiais prieskoniais balzamico acte.

Po to ant aliejaus apkepinau -dar česnaku smulkintu ištrynus.Kepinau nedaug -tik  kad mėsytė nebūtų pusžalė ir tiek.Po to mėsas išgriebiau ir į tą patį jau įsimacnijusį aliejų kišau STAMBIAI supjaustytus pievagrybius.Papyliau druskos dar šiek tiek,pipirų ir, žinoma :lol: krapų(daug).

Kepinau neilgai -kad tik sultis išleistų.Po to dar svogūnų pribėriau  stambokai pjaustytų.Kepinau vis pavartydama, kol ir svogūnai  suminkštėjo.

Po to grybukus iš keptuvės išgriebiau(aliejų nuvarvinus) ir gerai sumaišiau su mėsytėmis.Kai atšalo šiek tiek, kroviau į įsidievintą :lol: sluoksniuotą bemielę tešlą(geriau patinka iš geltonų pokelių, kur atskirais lapukais) .

Kiaušinių plakinys + KMYNAI patepliojimui ir -orkaitėn.Pusvalandžiui, 200 l. temperatūroje.

Esmė ta, kad stambiau supjausčius, skonis tiek mėsytės, tiek grybų geriau jaučiasi.Visai kas kita, nei stipriai susmulkintos “makaliūzės”.Trumpai kepinant mėsytė išlieka sultingesnė, o grybai -nesužmenka, tad ir skonis geresnis.Net galvoju, kad kitąkart pievagrybius gal visai žalius kišiu pyragan, prieskoniuos išvoliojusi.Užteks karštimo jiems ir tiek, kiek pyragas kepa :lol:

Ir dar: kas netingint -visgi geriau vien ketvirčių mėsytę tokiems dalykams naudoti -visgi nepalyginamai sultingesnė  :P

panašūs įrašai

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011