Super sumuštinis su vištienos krūtinėle

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (balsavo 1 , reitingas: 4.00 iš 5)
Loading...

Genija


Šis sumuštinis yra mano išradimas kaip valgyti skaniai, sočiai, greitai, o ypač sveikai. Nes nėra sveika dažnai čiaumoti kiaušinius ar kalnus sūrio su majonezu. O skanaus ir greito sumuštinio norisi!


Reikės: vištos krūtinėlės filė, 2 kininio kopūsto lapų, apelsino, vorčesterio padažo, čili pipiriuko, juodųjų pipirų, alyvuogių aliejaus.
Gamyba: vištos krūtinėlę, jei stambi, perpjauti per visą jos plotį, kad taptų plonesniu kepsniuku. Gausis tuomet 2 kepsniukai dviems sumuštiniams. Jei krūtinėlė plona, pjauti nereikia. Užpilti vorčesterio padažo, užbarstyti truputį juodųjų pipirų ir, jei norisi, pamarinuoti 15 min., bet nebūtina.
Tuomet patepti mėsą alyvuogių aliejumi iš abiejų pusių ir iškepti ant grilio keptuvės kaip steikiuką. Bus minkšta ir sultinga, jei neperkepsit. Šalia šaukšte aliejaus lengvai apkepkit griežinėliais supjaustytą pusę čili pipiriuko (imkit rūšį, kurios odelė minkšta).
I lėkštę dėkite kininio kopūsto lapą, ant viršaus vištos kepsniuką, pakepintus čiliukus, riekę apelsino ir vėl uždenkite antru kininio kopūsto lapu. Gausis sveikas mėsainis.
Skanių pietų!

panašūs įrašai

2 Responses to “Super sumuštinis su vištienos krūtinėle”

  1. inga says:

    vistiena galima pakeisti i kalakutiena, taip bus daug skaniau:))) nes kaip tik vakar pamaciau si sumustiniu recepta, man jis pasirode idomus, ir nuejau iki arvi parduotuves, nusipirkau kalakutienos ir siandien padariau siuos sumustinius. Tikrai labai skanu:))

  2. alvyde says:

    tikrai taip, su kalakutiena sumustiniai ir skaniau bet ir sveikiau:))

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011