Teta PIETŪS “1 in2”

ne kas...būna ir geriau...normaliai.neblogai!puiku! (balsavo 1 , reitingas: 5.00 iš 5)
Loading...

DAMOS 🙂 Pasiilgau jūsų skanių receptėlių  ir  bendravimo su Jūmis 🙁

Taigi, pietūs “1 in 2”. Truputį (pačią idėją)  nusižiūrėjau nuo kitos šeimininkės, patobulinau/pakeičiau, pritaikiau sau, patikrinau ir, manau, kad patiks ir Jums.

Reikės:gabaliuko kiaulienos/jautienos kumpio (žalio). Tai pagrindinis indigridientas, paskui – produktai pagal šaldytuvo tūrinį. Kumpio gabalą  supjaustom porcijom pagal valgytojų skaičių, pakepiname keptuvėje ant aliejaus su visais kaulais iki geltonos spalvos(tik neperkepti, bet iš kaulų neturi skirtis tamsus kraujuotas skytis), dedate į verdantį pasūdytą vandenį, sudedate visus prieskonius ir verdate kol išvirs mėsa. Sultinio kvapas ir spalva tikrai bus įdomaus/neįprasto skonio. Kai mėsa išvirs, išimti iš sultinio. Galite gaminti buljoną ar bet kokią sriubą. Buljonas bus labai gražios spalvos, kvapnus, taip kad tinka ir skaidriom ir neskaidriom sriubom*. Kol verda mėsa, nuskutate bulves (smulkiau supjaustyti), morkas, svogūną( jei jis didelis perpjaunat į 4 dalis, jei mažesnis-per pusę, jei mažas-nepjaustyti), galima naudoti ir šaldytas daržoves, bet kad nebūtų užšaldyti ir žirneliai,galima išsirinkti įvairių šaldytų daržovių rinkiniu, česnakas (nereikia nulūpti), paprikos (raudonos/geltonos) čili (pora pipiriukų) perpjaunat per pusę, išimat sėklytes. Pasiruošiate kepimo skardą ar rankovę, sudedate visas daržoves: bulves, svogūnus ir česnakus dedat tarp bulvių, kitas daržoves dedate šalia, bet išrinktas pagal rūšį viena,šalia kitos, įpylate trūputį sultinio,aliejaus. Ant bulvių viršaus sudedate virtos mėsos gabaliukus, o ant jos čili pipirus. Kepti vid. temperatūroje kol iškeps bulvės ir daržovės. Kol kepa mėsa, baigiate virti sriubą. Keptą mėsą dedate į lėkštes, aplinkui atsirai dedate bulves daržoves,jei mėgstate, mėsą galima apipilti aštresniu pomidorų padažu (tiktų “Mexikana”)

Štai jums iš vieno gabalo mėsos ir skani sriuba, ir įdomus antras patiekalas 🙂 🙂

*skaidri sriuba, kai matosi lėkštes dugnas ir joje plaukiojančios daržovės ar makaronai ir nededama grietinės, neskaidri- barščiai ir kai dedama grietinė.

panašūs įrašai

42 Responses to “Teta PIETŪS “1 in2””

 1. tetule says:

  Žinot, beveik visada stengiuosi panašiai gaminti. Jei iš kokio mėsgalio kepsnį kepu, tai bent kelis mažuliukus bryziukus tos mėsos keptuvėj pačirškinu su svogūnais ir metu į sriubą. Jei iš vištos krūtinėlės ką gaminu, tai mėsą nupjausčius kaulą su šiek tiek ant jo likusios mėsytės vandenin dedu, nuverdu sultinį. Baisiai nemėgstu visų tų cheminių sultinių, tai tik natūrproduktais sriubas bandau pariebint.

  Beje, šiandien mano “parduotuviadienis”, tai iš anksto svajoju, kaip čia protingiau apsipirkt, kad ryt ką nors skanaus galėčiau pagaminti.

 2. Teta says:

  TETA MIGLEI 2006 04 07 10:13
  Ar čia dabar komentuosime? Ar teisingai as tamstytę supratau ? 🙂

 3. migle says:

  TEISINGAI:) Tarp kitko, dėl mišinių su žirneliais tai labai teisingas pastebėjimas.Šią savaitę troškinau jautieną su daržovėmis visokiomis , tai tie žirneliai, nors ir valgomi buvo -labai pagadino reikalą:(O jeigu iš esmės -nors ir greičiau, ir šiaip vargo mažiau -su šviežiomis morkytėmis/kalafijorais ir t.t. NESULYGINSI…

 4. tetule says:

  Parašiau vieną komentarą ir nematau jo – tai ir nesuprantu, ar aš ne čia rašau, ar ką nors ne taip spaudžiu. Gerai, bandau darsyk.

 5. tetule says:

  Trečią kart bandau parašyt komentarą – neišeina, ką daryt????

 6. tetule says:

  bandau bandau

 7. tetule says:

  Dabar matau, bet nesuprantu visvien dar nieko. Gal suprasiu.

 8. migle says:

  pažiūrėk, ką parašiau į komentus prie tavo pagalbos “klyksmo” ir pamėgink dar.Kažką,matyt, dar reikės tobulinti:(

 9. Teta says:

  TETA TETULEI ir MIGLEI

  Matai, kad jau papuolei ten, kur reikia :)Kad ryškiau matytusi rasyk komentaro pradžioje didelėmis raidėmis kas rašo ir kam skyria. Naudokys žaliomis rodyklėlėmis viršje: “Pirmyn’ ir “Atgal”, kai norėsi pereiti iš pagrindinio į komentuojamą receptuką. Šičia mūsų niekas nemato/negirdi, gali rašyti ir kitomis temomis, visai nesusijusiomis su receptu 🙂

  MIGLE,
  ar teisingai aš paaiškinau?

 10. migle says:

  supratimo neturiu:))) Matau tik, kad tu, “zanoza” labiau už mane į šituus reikalus įsikirtus:) 🙂 🙂

 11. Teta says:

  TETA MIGLEI

  Na, jau nesikulklink, toookia svetainę sukūrei, receptų prikimšai, sumaketavai viską, o mes net dorai klaidžioti po Svetaines “užkaborius” (spec. rašau iš didžiosios raidės, nes labai gerbiu ir didžiuojuos tavo (o dabar ir mūsų 🙂 )

  Tu čia mums kaip -Matka Boska (Dievo motina, lenkiškai), kad nesumaišytum su putuojaniu gėralu DDDDD 🙂

 12. migle says:

  bliamba, kažko išsiklaipė keli receptų pavadinimai -įskaitant tavo kastinį -vėl kažką primaklinau:(((

 13. no comments no comments says:

  O as kazkaip labai jau vegetariskai pradejau maitintis 🙂 Vakar va darbe keptos vistos uzedem… Oj jej – issipuciau kaip balionas:)))

 14. no comments no comments says:

  Blin biski vepla jauciuosi :))) Kazkaip dar nelabai isikertu kaip suvaiksto komentarai :)))

 15. no comments no comments says:

  Ar matot mano komentarus???:)

 16. tetule says:

  2 no comments

  matom, matom. Gal tau, kaip ir man, kažkas iš pradžių ne taip. Manau, po truputį čia “įsikirsim” į šitą sistemą.

  O tu, žiūriu, kaip mano gerb.vyras – vegetarizmu užsikrėtei. Jam kažkas pasidarė, atsisako bet kokią mėsą bet kokiu pavidalu valgyt. Tai ir šiandien parduotuvėj aplink visokias žuvis ir varškes tik sukiojaus. Šiek tiek sudėtingas valgio gaminimas nusimato, bo geriausiai man gaminasi iš mėsų.

 17. no comments no comments says:

  Aj as kazkaip geriau jauciuosi kai valgau darzovytes :))) O zinot ko dabar noreciau – razinu sultan ir kedro riesutuku :))))

 18. Teta says:

  TETA TO NO COMMENTS,TETULEI

  Panos, rašykit kam skirtas kometaras didžiosiomis raidėmis, tada geriau/greičiau matosi kas su kuo kalbasi, kas kam atsako:)

  PRAŠYMAS:)
  turiu visokių vodkiu, činzano, sausvynių pradėtų ir nebaigtų butelaičių liekanas:( Gal kas patartumete kokius kokteiliukus sumaišyti, nes turiu nepraimtą AMARETTO Classic LIQUER iš GRAND COLLECTION 0,5 ml 18 wol.Norėčiau sumaišyti kokteiliukus,kad nebūtų stiprūs, neskaudėtų galva. Ryt turesiu vieną porelę senų “družbanų” kukliam pasisėdėjimui pavakary.

 19. tetule says:

  TETULE

  Valio, pas mane persivertė visas svetainės išdėliojimas – matau dabar ir turinį dešiniam kampe, ir komentarai, ir visa kas normalaus dydžio rainėm, nebe tokiom gromadinom. Patinka – ačiū ačiū darbinyyyykams.

  Aš jau gyvenu savaitgalio nuotaikom, nutariau nebepabaigt kai kurių darbiūkščių – nepabėgs iki pirmadienio. Geros nuotaikos ir jums.

 20. migle says:

  nu tai sėkmės visom -čia mano sūnėks truputuką pasidarbavo, neapsikentęs motkos nesąmonių.Bet dar ne pabaiga -pamatysit0 vėliau bus vaizdelis čiki-piki.Mes dabar kaipo ir kūrėjos ‘bandytojos visos:)))
  VELKUOS DARŽAN, VISO KO GERIAUSIO VISOMS:)))
  VAKARE BŪSIU….

 21. no comments no comments says:

  TETAI

  Nu jeigu pvz turi “Geros” vanilines degtines likuciu, tai labai skanus kokteilis su ananasu sultimis.

  Nu su Cinzanu, o koks jis? Baltas ar raudonas? Jei baltas, man skanu su sprite arba su ananasu sultimis, su citrinu sultimis skanu, na o jeigu raudonas – su apelsinu sultimis. :)))

 22. COPY COPY says:

  Labutis visoms! Na- durna mano galva, sunkiai gaudausi kol kas- kaip tvarkytis. Jei mano kalba pasirodys kompo ekrane- trypsiu is dziaugsmo. Laaaaaaaaabai malonu cia matyti senas mielas pazistamas besisnekuciuojancias.Kitu komentarus mat. Na, zodziu, cia mano kazkelintas bandymas “legalizuotis ” sioje svetaineje. au!

 23. COPY COPY says:

  MIGLE

 24. migle says:

  MIGLĖ VISOMS
  PANOS,KADANGI JŪS VISOS ESAT PRISIREGISTRAVUSIOS, TAI MĖGINKIT SPAUSTI NE PRISIREGISTRUOTI, O PRISIJUNGTI PRADŽIAI.
  GAL TADA NEBUS ‘KABANČIŲ” KOMENTARŲ…:( :)))))

 25. migle says:

  MIGLĖ
  Na, tai labas rytelis aplink pietus, mergiukės:)
  Tuoj važiuosiu daržan -pernykščių lapų grėbot ir svajot, kaip viskas ten žaliuoja.Vis tvarkau po truputuką vizualiąją mūs svetainės pusę.Jei turėsit kantrybės ir anksčiau laiko neišsibėgiosit -man bus smagu, kad ne veltui tvėrimo golgotas myniau:)
  DĖL VĖLYKŲ:
  Na, panašu, kad jau du patiekalus žinau -tai tos mano krūtinėlės obuoliuose ir no commentos krūtinėlių kepsneliai, kur su kapota mėsa grietinėlėj išmirkyta.Kokią žuvį ir kaip darysiu -dar nežinau.Už visas idejas būč dėkinga:)
  GERO SAVAITGALIO VISOMS.:) 🙂 🙂

 26. uzsieniete says:

  Laba vakara visoms. Pagaliau ir as cia. Anksciau negalejau iskaityti, nes visi tekstai buvo miniatiurinemis raidemis. Dabar tik komentarai miniatiuriski, gal bus galima ka pakeisti?
  Dekui.

 27. migle says:

  MIGLĖ
  LABAI NETGI LABAS VAKARAS:)
  Malonu, kad prisijungėt prie mūsų.Gal ir Molę galėtumėt pakviesti? Kiek suprantu, jūs kažkur kaimynystėje esat.
  DĖL TEKSTO DYDŽIO: jį nesunku pareguliuoti jūsų kompiuteryje.Pačioj viršutinėj įrankių juostoj trečiasis langas -Rodymas.Įeikite į jį, paspauskite eilutę TEKSTO DYDIS ir nustatykite didesnį šriftą negu dabar pas jus yra.Su tais šriftais(ir ne tik) kol kas anaiptol ne tobula viskas:( Nesu profis šiuos reikaluos, tai kažką ir primaklinau, ne viską moku dar pati tvarkyt.Viliuosi, kad per Vėlykas sūnus pagelbės.
  Bėje, kadangi jūs užsiregistravusi, tai dabar įeinant reikia spausti ne REGISTRUOTIS,o PRISIJUNGTI.
  Vis dar taisinėju įrašus -oi, daug velniavos privėliau:))Šiuo metu kuičiuos daržovių patiekaluos.
  Beje, kaip pas jūs orai/nuotaikos.Mano didmiesty -puikus oras,Visą dieną buvau sode.Nuovargio -sočiai, bet ir nuotaika visai kita.Naudinga visgi kaulus sustingusius pramankštint:)

 28. uzsieniete says:

  UZSIENIETE – MIGLEI
  Sveiki. Dekui uz nurodymus. Molei perduosiu si adresa, manau, kad toliau vel sekmingai bendrausime. Kompiuteriniuose reikaluose esu tik megeja, todel kartais tenka paklaidzioti, kaip nezinomam miske. Jusu informacini laiska gavau, bet negaliu iskaityti lietuvisko teksto (nosines ir t.t.), o as i el.adresa su “one.lt” negaliu issiusti atsakymo. Prasau i mane kreiptis “tu”.
  Pas mus orai ne kokie, vis lietus ir stiprus vejas (ner ka noreti – pajuris), saulute karts nuo karto nedrasiai pasirodo. Sodo darbu negalime dirbti, kadangi po ziemos zeme dar “zliugsi”. Atsilimo iki velyku nesitikime.
  Sekmes ir gero likusio savaitgalio.

 29. migle says:

  MIGLE UZSIENIETEI
  Paprasyk pas TETA kito adreso – ji zino…Ar as teisingai supratau, kad ir komentaruose pas tamsta raidese su varnom pas tamsta matos vien kringeliai visokie?
  Na, nors vejas -lekiu vel darzan -dar ne viska vakar sugrebojau:)
  Gero VERBU SEKMADIENIO LIKUCIO:)
  VISOMS -IRGI:)

 30. uzsieniete says:

  UZSIENIETE – MIGLEI

  Komentaruose viskas tvarkoje, galiu skaityti normaliai, tik rusu kalba teksto is viso neimanoma perskaityti.

 31. VIRJES says:

  SVEIKO MERGINOS! Pagaliau atsiradau, bet nelabai “įsikertu”. Lyg pasikeitęs puslapis, neradau kur prisiregistruoti ir nežinau ar matot mano komentą.

 32. migle says:

  MIGLĖ -VIRJES
  Sveikutė /labutė:)
  Tavo komentas nebuvo iskart matomas -mat dabar, šitoj versijoj, kadangi tu prisiregistravusi esi, tau reikia spausti ne registruotis ,o prisijungti -dešinėje,kur aprėmintuos stulpeliuos, gale yra toks su užrašu METAI
  Tai ir spausk ant žodeliuko PRISIJUNGTI.Tada komentas turėtų matytis iškart.O tai dabar kompas durnius berazumis tave traktuoja kaipo… naujokę:))))
  Kas geresnio? Gal irgi žemės ūkį kėlei? Aš tai ką tik iš savo “dvaro šešių arų”:))

 33. uzsieniete says:

  UZSIENIETE – TETAI
  Sveika, teta, tur but pamirsai mano klausima del kepimo “rankoves”,kazkada klausiau. Kai turesi laiko, atsakyk. Is anksto dekoju.
  Gero vakaro.

 34. migle says:

  MIGLĖ -UŽSIENIETEI
  Deja –
  teta kažko nepagaunama -net pati susirūpinau, gal kas atsitiko?:(
  Nors iš to, kad savaitgalis ir oras buvo geras(tik dabar elegantiškai krapnot mano didmiesty pradėjo), viliuosi, kad priežastis linksmesnė:)))
  Tad ką norėjai apie tą rankovę sužinot -gal aš galėč atsakyt, bo bais jas myliu -va, net dabar sprandinės šmotą joje kepu, bo stipriai alkana iš dvaro grįžau:)))

 35. uzsieniete says:

  UZSIENIETE – MIGLEI
  Del rankoves. Nerandu as ju, nera pas mus. Kaip jos atrodo. Teta zadejo parasyt visus duomenis nuo ipakavimo.
  Jei nesunku,lauksiu, tik nebutinai dabar, strioko ner. Dekui is karto.

 36. migle says:

  MIGLĖ -UŽSIENIETEI ir VISOMS
  Tos rankovės išoriškai -tai toks į ruloną susuktas ‘celofano’ ritinėlis – panašiai, kaip maistinės plėvelės būna susuktos.Su etikete neturiu, bet ‘ant dienų’ padarysiu ekskursiją in marketus -pažiūrėsiu, kas ant jų parašyta.Man kažko vaidenas, kad tai lenkiškas gaminys.Bet galiu klysti.Jei Teta neatsilieps greičiau – duosiu žinią:)
  Ką mąstai aplink Vėlykas -man tai visgi bais svarbi aktualija.Mat mano namuos jau seniai būna du ‘metų baliai”, mano senukams ir vienturčiui -tai Kalėdos ir Vėlykos.Šiemet palankios sąlygos pasiruošti ir … pailsėti po viskam – šitiek laisvadienių:)

 37. uzsieniete says:

  Dekui uz gerus norus.Teta zadejo nurasyt, bet, matyt ruosiasi Velykoms (“svarinasi”). Mes zadam kepti lasisa, tik vyriskis dar nenusprende, kaip, gal druskos patale, o gal folijoj. Sekmadieni kepsim eriuko kulsi. Mesa perkam turku parduotuveje, labai geros kokybes. Patiekalai is eriuko mesos buna labai skanus.Siemet kazko nera nuotaikos sventems, nes orai pastoviai bjaurus, lietus, vejas, nors diena temperatura siekia iki + 10, tik naktimis minusine temperatura. As vis pasiziuriu, koks oras LT, palyginu, kad atrodo labai panasus.

 38. migle says:

  MIGLĖ – UŽSIENIETEI
  Klausyk, o tau niekad nebuvo užėjęs noras pagal dunduko receptą tą lašišą iškept? Aš jau seniai grąsinuosi, bet vis kažko pritrūksta iki pilno prieskonių/papildų sąrašo:)

 39. COPY COPY says:

  Labas rytas!Pagaliau, regis, turiu jegu bendrauti. Taip sakant- saule “tamsumas prasalino”:)Palengva atsipaipalioju- noretusi greiciau, bet laime, kad dar turiu 2 dienas poilsiui. Taigi, ka skanaus siandien gaminsite?

 40. COPY COPY says:

  COPY- MIGLEI
  Beje, siandien Lietrytyje maciau viena nuotrauka pazistamo autoriaus:),straipsnyje, kuriame pristatoma Alytaus ateities vizija. Pamaniau, kad gal pastebejote irgi.Beje labai patiko vakar dienos- 9 d. TYLIAI TYLIAI pasiulytos uzkandeles.Gal net yra racijos ten rasyti komentarus?

 41. migle says:

  MIGLĖ -COPY
  Gal ir taip.Tik kad jau aš daviau”ukazą” į tiramisų bazuotis:).:(Nors, palau, -tuoj tekstą pakeisiu, tikrai užkandėlėse geriau -mat kol kas bent dar neplanuoju naujų receptų kaišiot- su esamais dar neapsidirbau::))))

 42. migle says:

  MIGLĖ -COPY IR VISOMS
  Jau galima bazuotis KOKTEILIŲ VAKARĖLIŲ UŽKANDĖLĖSE:)))

Leave a Reply

*visos teisės saugomos © 2006-2011